Resim galerisi

 Bir başkadır Trabzon'un yaylaları.İnsanın ciğeri oksijen doluyor.
 Arı ile tanışmama vesile olan Hasan abi.Dışı gibi içi de temiz.Her arıcının sohbeti hoştur ama Hasan abinin ki daha farklı.
 Karniol arı ile ilk tanışma anımız.Bakanımız ile ilk analarımızı teslim alırken.Zaman ne kadar da çabuk geçiyor.
 Asım abinin de yeri ayrıdır bende.Çok yardımlarını gördüm.Ne zamanki başım sıkıştı,her daim hazırdı.Yine bir çalışma öncesinde enerji depolarken.
 Soldan sağa ; Arı Bakanımız,Salih abi,Sefer,adaşım Yalovalı Yusuf ( Zafer ) ,ve Meşhur Hacı Seyithan Abi.Nasıl meşhur olmasın,baksana koca Bakan bile poz almaya çalışıyor.
 Soldan sağa ; Adaşım,Asım abi,yalovalı bir arıcı dostumuz ( ismini hatırlayamadım ) , şahsım ve İmam Hatip ten arkadaşım imam Hüsamettin.
 Soldan sağa ; Maalesef yine ilk iki arıcı dostumuzun ismini hatırlayamadım,Seyithan abi,şahsım,Saim Bey ve Muhteşem abi.Tabii Bakanımızın toplantı mekanı meşhur Hışır.
 Soldan sağa ; Nizamettin Hocamız,Asım abi,Biohayattan Harun bey,Ali bey,ve Birlik Başkanımız Onur bey.
 Soldan sağa ; Komşu köyden arıcı dostumuz Metehan bey,şahsım,Salih abi,Asım abi ve benim biraderim Selim.
Arıcıcılık sertifikası  mezuniyet resmi.
 Her arıcının uğramak zorunda olduğu kekçi Mustafa abimiz.Her yıl kekimizi aynı mekanda ,kendi bildiğimiz kendi malzememiz ile yaptırıyoruz.
 Ve tabi olmazsa olmaz invert şurup yapımı.Kazanımın maşallahı var iki çuval şekere banamısın demiyor.Şu son iki resmi bal alan arkadaşlarımız görmemezlikten gelse iyi olur:)))
 Sonuç ; harika bir 200 kg. kadar invert şurup.Bu da tabii üç kızıımın en ufağı Sümeyra.
 Yaşam enerjim.Çucukları sevindirmek,onların gözlerinin içinin güldüğünü görmek,bunlar benim hayat damarım.Huzurlarınızda iki kızım ve yeğenlerim.
İstanbul'a nadir yağan kar lı bir kış.Fırsat buldukça daha çok sportif amaçlı av yapmayı seviyorum.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Another repayment possibilities proposed by way of most lenders are LBA And its electric is very precise that is used for day-to-day basis