Hakkımda

Fırsat ve zaman bulduğumuzda Trabzon'un yolunu tutarım.Bu da o zamanlardan birisiydi.Bilenler bilir.Trabzon'un Beypınarı yaylası.
Yine Trabzon'un Vakfıkebir ilçesi.Ekmeği ile meşhurdur.Sahilden bir görünüş.
Bir arıcının en mutlu zamanlarından bir tanesi.Bal sağıyorum  ve bir taraftan da paketliyorum.
Arı Bakanımızdan birifing alırken basın habersiz çekmiş :)
Arıya bu kadar sevdalı olursunda işyerinde olmaz mı.Olur tabii.Ofisimin balkonun da her daim kovan bulunduruyorum ki,onları izlerken dinleniyorum.

Dünya'ya gözlerimi İstabul ili,Beykoz ilçesi,İshaklı köyünde 1972 yılında bir Cuma sabahı  açtım.Köyümüzü 1964 yılında aile efradı  Trabzon ili,Tonya ilçesi,Biçünluk köyünden gelerek kurdular.

1984 yılında ilkokuldan mezun olduktan sonra aynı yıl Bayrampaşa Yeşilcami Kuran Kursuna başladım.1987 de ise Hafızlığımı tamamlayarak mezun oldum ve akabinde Üsküdar İmam Hatip'e kaydımı yaptırdım.1994 yılında mezun olduktan sonra yoll ayrımına geldik.Aile kurmak veya eğitime devam etmek.Aile kurmaya karar verdim ,dolayısıyla eğitim hayatımızında sonuna gelmiş olduk.

İş hayatımız ise ; aile üyelerimizle birlikte inşaat sektöründe faaliyet gösteriyoruz.

1 yorum:

Besim ERÇAKIR dedi ki...

merhaba Yusuf Daha önce de bloğunu okuyup takip etmiştim ama hafız olduğunu yeni öğrendim insanin sahip olabilaceği en büyük ve en hayırlı bir donanm hafızlık.ben de yeni yapmış olduğum kovanları straforla yapıştırmak suratıyle yalıtım yapmak niyetindeyim içindenmi yaparsam daha iyi olur bir santim kalınlıkta dışından yapmayı düşünüyorum